Zuzana Prediger Stošić – Facilitátorka

ProfilPrediger barva

  • Zuzaninou specializací je business development, exekutive koučink, management, leadership, sales a komunikace v multinárodním prostředí. Aktivně využívá Balintonovu metodu – řeší s ní klíčové situace a objevuje nové příležitosti
  • Má více jak 15ti letou praxi v budování úspěšného businessu ve 23 zemích světa, vedení a rozvoji jednotlivců i týmů (přímých i virtuálních).
  • Má mezinárodní zkušenost s prezentacemi a vyjednáváním s obchodními i vládními organizacemi. Připravila řadu úspěšných workshopů a rozvojových aktivit, jak pro jednotlivce, tak i skupiny
  • Vystudovala ekonomiku a management na ČZU

 

Proč jsem v tomto projektu

Ráda používám to, co funguje. V dlouholeté praxi se mi mnohokrát osvědčilo řešení klíčových situací právě pomocí metody Balintovských skupin; a to jak z byznysu, tak i ze soukromého života.

Proto – chcete získat nad situací nadhled, slyšet názor nezávislého člověka a dozvědět se možnosti řešení vaší situace dle zkušenosti jiných?  A přitom mít stále kontrolu a moc se rozhodnout, jak pokračovat dál? Pojďte to s námi zažít. Přijďte si užít pocit úlevy a radosti z toho, že se vám otevírá nová cesta k vašemu řešení, vašemu cíli.

linkedin in